Firma

Produkcja Lemieszy

Nazwa:Produkcja Lemieszy
Miasto:58-500 Jelenia Góra
Adres:-
NIP:-
REGON:-

Kilka firm w w naszym kraju jest producentem lemieszy. Są to wyjątkowo odporne na zarysowania i zgniecenia części do maszyn. Lemiesze najczęściej możemy spotkać na końcu łyżki, ale występują również w innych maszynach ciężkich lub stosowanych do recyklingu. Muszą być niezwykłej twardości, tak jak noże do recyklingu, dlatego tak kluczowy jest produkt z jakiego zostały stworzone. Lemiesze mają kontakt jak wiadomo z różnymi surowcami np. metalowymi elementami, glebą, żwirem, betonem. W sprzedaży mamy lemiesze i inne elementy do maszyn z blachy Hardox - posiadają one ponadprzeciętne właściwości wytrzymałościowe i bez wątpienia spełniają warunki klientów.

 

Firma oferuje:
Lemiesze do maszyn -Lemiesze do maszyn mają kontakt z wieloma twardymi surowcami np. kruszywem, ziemią, kamieniami, betonem. Lemiesze do ładowarek i innych maszyn są odporne na uszkodzenia, nacisk lub przetarcia.
Lemiesze do koparek -Lemiesze do koparek lub do ładowarek powinny być wytrzymałe na uszkodzenia, zgniatanie lub otarcia. Surowiec z którego stworzony jest lemiesz spełnia wszelakie konieczne badania.
Lemiesze do ładowarek -Lemiesze do ładowarek kupowane są do firm przemysłowych, kamieniołomów, przedsiębiorstw zajmujących się odpadami i gospodarstw rolnych.

 

0 D86f a36 nf9b eae6 2de m92d a516 j4c ą739 2 c85f h8f6 af0c ra ada k7 t18 ef r poglądowy, 2 aa k3 t980 u99 ade9 l70 na8 o3 śff ć6 48 d6 a2e n76 y91 c72 h5 3d se pd r4b ae4 w1e d2 ź w bazie CEIDG